Align Technology dla techników dentystycznych

15 września 2022 we Wrocławiu odbył się GRAND OPENING polskiej filii firmy Align Technology.

Po uroczystości, w ramach współpracy z naszą Uczelnią, Karolina Komejko – Operation Director w Align Technology Poland Sp. z o.o. oraz Wiktoria Smętek – Supervisor (nasza absolwentka) przekazały do rąk dra n. med. Arkadiusza Rutkowskiego 6 sztuk profesjonalnych urządzeń peryferyjnych - SpaceMouse Pro 3dconnexion

Urządzenia te trafią do sali CAD Uczelni i przyczynią się do zwiększenia efektywności pracy przy wirtualnym projektowaniu uzupełnień protetycznych przez studentów Technik dentystycznych w oprogramowaniu Exocad.

Dziękujemy bardzo firmie Align Technology za ten miły gest i liczymy na dalszą współpracę.