Zaawansowane urządzenia kosmetologiczne Aycom-CRISS

Start w zajęciach dydaktycznych w bieżącym roku akademickim na kierunku kosmetologia studia II stopnia zaczął się bardzo dynamicznie.

Studentki pod opieką mgr Grażyny Foryckiej gościły polską firmę Aycom-CRISS która od 1991r. specjalizuje się  w produkcji zaawansowanych urządzeń kosmetologicznych.

Podczas zajęć na pracowni kosmetologicznej studentki zapoznały się z filozofią firmy, urządzeniami Criss Cool Laser i Criss Multi, które zdobyły uznanie w Polsce i Europie.

Studentki miały możliwość analizy porównawczej parametrów linii laserów criss cool laser. Model 3F ma do dyspozycji trzy długości fal, idealnie dostosowane do różnych typów skóry i włosów: aleksandrytowy (755 nm) dla subtelnej i precyzyjnej depilacji, diodowy (808 nm) oferujący świetne rezultaty w różnych warunkach oraz yagowy (NdYag – 1064 nm), który doskonale radzi sobie z głęboką penetracją i efektywną depilacją różnych typów skóry.