Kompleksowa terapia manualna - studia podyplomowe

W miniony weekend w ramach studiów podyplomowych Kompleksowa terapia manualna słuchacze spędzili intensywne 2 dni.

Lekarz Piotr Wiśniewski wprowadził studentów w tajniki patofizjologii bólu i jego znaczenia w codziennej pracy terapeutycznej na przykładzie terapii punktów spustowych. To całkiem inna praca niż ta, którą studenci znali. Precyzja, zaangażowanie i znajomość zachodzących zmian w układzie nerwowym pod wpływem naszych oddziaływań odgrywają niebagatelną rolę w codziennej pracy z pacjentem i powrotem do jego sprawności.

Intensywny czas z Piotrem Wiśniewskim został urozmaicony przez radiologię, którą prowadził Krzysztof Rujna oraz Joannę Gronek, która otworzyła słuchaczy na nowe doznania cielesne i duchowe w ramach jogi powięziowej.

Chcesz dołączyć na studia podyplomowe? Wkrótce zaczynamy rekrutację na nowy rok akademicki