Umowa partnerska z Marszałek Osteopatia Fizjoterapia

10 kwietnia br. nastąpiło uroczyste podpisanie kolejnej umowy partnerskiej z firmą działającą od lat na poznańskim rynku. Do grona społeczności Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej dołączyła firma dra hab. Sławomira Marszałka Gabinety Osteopatyczne i Fizjoterapeutyczne, która już od kilku lat wspiera nas w działaniach popularyzujących sport oraz fizjoterapię podczas Poznań Maraton i Poznań Półmaraton.

W spotkaniu uczestniczyli: dr hab. Sławomir Marszałek, a ze strony uczelni rektor Stefan Szary, Violetta Musa - kanclerz WSEiT, Lucyna Krzyżańska - Przewodnicząca Uczelnianego Zespołu Doskonalenia Jakości Kształcenia, Patrycja Rąglewska - wykładowca na kierunku fizjoterapia oraz Joanna Kalisz - kierownik marketingu.